Hypotéka bez registru pro každého podnikatele

Využijte této jedinečné příležitosti a zařiďte si nebankovní hypotéku bez registru. Jedná se o podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat podnikatelé a firmy. Získané peníze následně opět vložíte do svého podnikání. Je to taková záchrana pro každého podnikatele a pro každou firmu. Hypotéka bez registru má totiž hned několik výhod.

víla

Výhody:

  1. S penězi z tohoto podnikatelského úvěru můžete zaplatit jakékoliv dluhy, exekuce, ale i dluhy na finančním úřadu, OSSZ, VZP nebo peníze použít pro účely podnikání.
  2. V případě, že vás banka odmítla, jsme těmi nejlepšími partnery. Banky totiž často kontrolují registry a musíte u nich složitě dokazovat výši příjmu, dokládat daňové přiznání a mnoho dalšího. Papírování nebere konce a nakonec často jako klient zjistíme, že vlastně žádné peníze nedostaneme. Pro tyto klienty je nejvýhodnější právě nebankovní hypotéka, protože se zde nezkoumají registry a proto nevadí ani drobné a běžné záznamy.
  3. Tolerujeme nízké daňové přiznání. I v tomto případě se dá něco dělat! Nezoufejte, ani nízké daňové přiznání není problém, pro který byste úvěr nedostali. Vše se dá jednoduše zařídit.

analýza

Specializujeme se na klienty, kteří mají záznamy v registrech

Záznam v registru často představuje jenom drobný nebo starý problém. Opožděná platba, nesplacená jedna splátka nebo nějaký starý prohřešek. Nic z toho však neovlivňuje schopnost klienta v nynější době splácet a proto se specializujeme na klienty, kteří mají záznamy v registrech. Tyto problémy často totiž představují jenom drobné nebo staré prohřešky.
Tyto úvěry nijak neřeší vaše záznamy v bankovních či nebankovních registrech. Dokonce jsme schopni také akceptovat nízké daňové přiznání. Peníze můžete získat při rychlém vyřízení i do 24 hodin od dodání podkladů. Vyřízení je snadné a velmi rychlé. Nemusíte čekat dlouhé měsíce na své finance. Zajistíme kompletní správu, žádné zbytečné papírování a jednoduché vyřízení.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.