Jak léčit poruchy erekce

Pro mnoho mužů je ztráta erekce tématem, o které se prostě nemluví. Ač se jedná o dosti častou problematiku, kdy poruchou erekce trpí až každý třetí muž od věku čtyřiceti let, mnoho jedinců tento problém odmítá řešit s lékařem, jelikož se jedná o velmi citlivou záležitost. Ovšem ne vždy musí být porucha erekce způsobena závažnou příčinou, a mnohdy si tak může jedinec pomoci i bez odborného dohledu. Jak ale poznat, kdy se jedná o závažný problém? A jak si muž může pomoci i bez lékaře? V první řadě, stejně jako u jakéhokoliv jiného problému, je nejdůležitější najít příčinu, kterou je nutné řešit proto, aby se problém dále neobjevovat.

poruchy erekce

Těmi nejčastějšími bývá požití příliš vysokého množství alkoholu, či jiných drog. Dále pak svou významnou roli hraje psychika jedince, kdy v konkrétní situaci může zafungovat strach, nízké sebevědomí, či nervozita. Následně může být na vině stres, deprese, nebo úzkosti, či jiné psychické problémy. V neposlední řadě může být příčinou ochablé svalstvo, nebo stále se snižující hladina testosteronu (mužského pohlavního hormonu). Ten, ač je ho v období dospívání tělo plné, spolu s věkem klesá, a kromě ztráty erekce, může mít za následek také ztrátu plodnosti.

léky

Většinu těchto problémů lze řešit například za pomoci speciálních cviků, užíváním (všem dobře známé) modré pilulky, či různých vitaminových doplňků. Samotné doplňky stravy pak mohou být vhodné například pro ty, jež poruchami erekce netrpí, avšak sází na jistotu. Tyto tablety na erekci Eresin pak navíc napomáhají lepšímu prokrvení svalstva, i ke zlepšení imunitního systému. Nejvíce je však využívají ti, pro které nejsou léky na předpis vhodné, či jsou dokonce nebezpečné. Jedná se tak například o lidi trpící obezitou, kardiovaskulárními problémy, či cukrovkou. Doplňky stravy jsou navíc šetrnější k organismu, a jelikož jsou vyrobeny z přírodních látek, neobsahují takřka žádnou chemii.