Narozeniny jinak


Blíží se narozeninová oslava vašeho pubertálního syna nebo dcery a vi nevíte kde uspořádat narozeninovou oslavu, aby jste naplnili jejich očekávání. Chcete udělat dětem radost, aby na své narozeniny vzpomínali ještě dlouho potom? Musí to být něco jedinečného. Nesmí se děti nudit a musí se zabavit? Tak to je velký oříšek. Pro tento věk to není jednoduché. Považují se už za dospělí, ale přitom jsou to ještě děti. Zábava musí zaujmout a pobavit. Co takhle udělat narozeninovou oslavu v centrulaser gamev Praze. Děti si tu budou moci vyzkoušet jednotlivé druhy her a při odpočinku si mohou užít občerstvení a probrat novou strategii. Určitě vás za tento nápad budou uznávat a uděláte jim obrovskou radost.

IMG_8106ps

U nás v laser game Praha je možno pořádat narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou různá výročí nebo zážitkové akce pro firmy a školy. Vše je možné a stačí se domluvit. Zajistíme občerstvení pro hosty a ti si užijí kopec zábavy. Děti zažijí počítačové hry naživo budou si moci vyzkoušet jaké to je na vlastní kůži. Budou muset vyvinout pohyb a schopnost přemýšlení ve vytváření strategie. Už nebudou jen sedět za monitorem a křičet do mikrofonu na spoluhráče. Tentokrát to bude o něčem jinačím.

billboard-right

Představíme vám některé hry, abyste si mohli představit, co očekávat.

Jedna hra pro začátečníky se jmenuje Death Match. Jedná se o základní hru, která je určena pro menší počet hráčů. Nejlépe pro lichý počet. Každý hráč dostane po zahájení jinou barvu a všichni ostatní hráči jsou pro něj protivníci. Cílem je nasbírat co nejvíce počet bodů, které získáte zásahem protivníka. Čím více zásahů, tím více bodů. Buďte ten nejlepší.

Další hra je pro pokročilé hráče. Hra je určena pro týmy a cílem hry je udržení jednoho zvoleného bodu v aréně. Nejlépe uprostřed arény. Oživovací body jsou umístěny na začátku a konci hry, kam musíte vždy po zásahu doběhnout. Cílem je udržení základny pro váš tým. Dokážete chránit základnu před soupeři?