Ovoce ve skleničce bez přidaného cukru

Řekli jste si, že letos opravdu začnete žít zdravěji, nebo se o to alespoň pokusíte? Můžeme vám pomoct s jídlem. Vařit za vás sice nemůžeme, ale můžeme vám nabídnout některé sladké potraviny bez přidaného cukru, což se i při hubnutí občas jíst může. Jedním z pokrmů, který si můžete dopřát, i pokud hubnete, je jablečné pyré. Protože neobsahuje žádný cukr navíc, ale jen jablka, případně další ovoce, jako jsou například jahody, můžete si jej dát třeba do ovesné kaše, nebo do jogurtu či tvarohu. Je to všestranná potravina, kterou používají lidé běžně na jídlo, při vaření sladkých jídel, jako dochucovadlo, a sportovci si jej občas taky dopřejí právě ve formě sladšího jídla, které si chtějí zdravě dochutit.

jablečné pyré

Máte male děti?
S dětmi je někdy ten problém, že nechtějí jíst vše, co jim nachystáme. Spousta dětí dává přednost sladším jídlům, která ale, jak všichni víme, příliš zdravá ani vhodná nejsou. Zvláště dětská jídla obsahují hromadu zbytečně přidaných jednoduchých cukrů navíc. Naše pyré je vyrobeno pouze z ovoce, takže jej můžete bez problémů dávat dětem, kterým již dáváte příkrmy. Chuť tohoto pyré je jemně sladká, hodí se tedy opravdu kamkoliv. Nemáte čas nebo prostor vyrábět si vlastní přesnídávky, nebo marmelády? Najdete je u nás. Vyrábíme přírodní výrobky z ovoce a zeleniny, které si u vás doma určitě místo najdou. Jak je jednou ochutnáte, už nebudete chtít kupovat nic jiného.

jablečné pyré
Jak už jsme si řekli, v naší nabídce najdete zdravé potraviny se skvělým složením, které se dají jen tak jíst (až na výjimky) nebo používat v kuchyni. Na způsobu použití nezáleží, záleží jen na tom, abyste si pochutnali na zdravých jídlech, a ještě k tomu za dobré ceny. Pokud běžně ovoce nejíte, zkuste právě tuto formu, budete mile překvapeni, jak dobře může ovoce ze skleničky chutnat. A když je navíc bez zbytečného cukru, kdo by odolal?