Sport pro všechny

Sportovní akce a sportovní zábavy byly vždycky můj sen. Hodně mě to bavilo. Taky jsem si řekla, že bych se mohla věnovat nějakému sportu úplně naplno, protože můj bratr hrál hokej. Tak jsem mohla říct, že hokej byl opravdu perfektní sport pro kluky. To můj bratr tím začal, když měl šest let a musím říct, že hokej je opravdu takový zajímavý a drsný sport. Já jsem si říkala, jak musí být náročné nosit celou tu hokejovou výstroj. Vždyť ona sama ta hokejová výstroj vážila tak patnáct kilo. Říkala jsem si, že už to musí být náročné jenom kvůli hokejové výzbroji. Že to je určitě taky taková posilovna. A tak jsem se zeptala bratra, jestli si můžu vyzkoušet hokejovou výstroj musím říct, a že to bylo opravdu náročné se tam dostat. Už jenom ty betony na nohy musely vážit jediných tak pět kilo, možná více. Nebo možná i dvojnásobek.

Taky ráda zdravě jím.

A pak jsem si řekla, že samozřejmě hokej nebude pro dívku. Mě navíc bylo devět let. A řekla jsem si, že bych mohla třeba běhat nebo jezdit na kole. Taky mě hodně bavil basketbal, protože jsem hodně vysoká a mám sílu a taky moc ráda běhám. Takže jsem si řekla, že basketbal by pro mě mohl být to pravé ořechové. A jak jsem řekla, taky jsem tak udělala. Přihlásila jsem se do kroužku basketbalu.

Sport mám moc ráda.

Musím říct, že je to opravdu perfektní. A v tomto sportu se člověk opravdu vůbec nenudí. A taky mě bavilo, že jsem si tam našla opravdu hodně kamarádek. A i když už nyní nehraji basketbal, jsem dospělá, tak mi zbyly opravdu skvělé kamarádky. A musím říct, že sport je v něčem opravdu dobrý. Nejenom, že máte pohyb, který je zdravý, ale taky seženete opravdu perfektní kamarády. A já doufám, že nám naše sportovní kamarádství vydrží co nejdéle. Mám totiž své kamarády ráda. A taky je skvělé, že si s holkami taky někdy zahrajeme basketbal jen tak rekreačně. A mě mrzí, že jsme u toho nezůstala, třeba bych byla už někde sportovně jinde.