Co se o mužích říká, nemusí být tak docela pravda

Muži se obávají nezávislých žen

Častokrát zaslechnete tento nesmysl z úst nesebevědomých lidí. Promlouvá k Vám jejich vlastní zkušenost, která je jen udržuje v situaci, jakou si sami zvolili. Ano, muži mají pochopitelně obavy z nezávislých a sebevědomých žen, ale jen ti nesebevědomí. Zkrátka, přísloví „vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá“, platí i v tomto případě.
postavy v dešti
Říká se, že většina nesebevědomých mužů časem zraje, a že zhruba po čtyřicítce si muž konečně uvědomí kvality sebevědomé partnerky a takovou ženu vedle sebe ocení. Není to tak docela pravda, neboť vždy záleží na tom, zda muž pracuje na sobě. Jestliže způsob svého pohledu na svět a svoje vnitřní ego ponechá ve stejném módu, bude z něj sobecký a nesebevědomý padesátník, a třeba i nepříjemný sobecký sedmdesátiletý senior.
muž před autem

Muži milují překvapení

Mnoho žen různého věku uvěří hloupostem, které kolují v masmédiích, nebo v rozhovorech mezi lidmi. Jedním z nich je i mýtus, že muži si libují v rafinovaných oděvech, které na sebe ženy navlékají. Že je vzrušují krátké sukně nebo hluboké dekolty, podprsenky push-up a podobně. Pochopitelně, že vkusně oděná a upravená dívka působí mnohem lépe než šmudla, ale muži si u každého objektu zájmu představují dotyčnou tak, jak ji stvořila příroda – nahou. Ať je oblečena do seberafinovanějšího hábitu, vždy si muž představuje, jak asi vypadá nahá. Tím pádem se přitažlivou může žena stát dokonce i oděná v pytli od brambor (myšleno s trochou nadsázky), muže přece jen zajímá nejen její nahé tělo, ale i osobnost.
žena u moře

Muži myslí na sex alespoň dvacetkrát za hodinu

Ale kdepak. Muži myslí na sex pořád. Tedy, nejsou li nemocní, frustrovaní a vystresovaní. Je naprosto přirozené myslet na sex, neboť sexuální energie k životu patří a není nic krásnějšího, než vztah dvou milujících se lidí, který je podepřen sexuální touhou a rozkoší. Nemá smysl si něco v tomto smyslu nalhávat, nikam by to nevedlo. Otázkou je, zda je fyzické tělo schopné sexuálního prožitku v tak časté frekvenci, ale to už by bylo téma na jiný článek.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.