Podlehněte nábytku s nádechem venkova

Když se podíváme na dnešní široký výběr nábytku, každého z nás jistě nějaký styl zaujme. Velice vyhledávané společností jsou moderní a stylové kousky v neutrálních barvách. Ano, je to praktické a velice se hodí do interiérů, co jdou s nynější dobou. Ale teď trošku z jiného soudku. Přemýšleli jste někdy nad tím, zařídit si interiér ve svém domě, bytě či třeba na chalupě tak nějak tradičně a přesto velice vkusně? Zaujala Vás tato představa? Tak se na toto téma pojďte dozvědět více informací. Nezáleží na tom, zda potřebujete vybavit komplet celý byt či dům, chcete pár kousků nábytku vyměnit za jiný nebo jen doplnit nový kousek třeba do Vaší pracovny. Ve všech případech je selský nábytek ideální volbou!

skříňka s věcmi

Jak už bylo řečeno, je to tradiční, venkovský nábytek, který, už při prvním pohledu na něj, na nás dýchne atmosféru té doby. Neodmyslitelně to z něj sálá. A čím dál více lidí okouzluje. Je žádaný rok od roku více a více. A já se vůbec nedivím. Má opravdu šarm a šmrnc! Každou domácnost decentně ozdobí. Působí dekorativním dojmem.

Lze ho jednoduše zkombinovat i s jiným stylem nábytku. Stačí pouze trocha kreativity. A nebo naopak v tomto stylu vést celý interiér. Záleží na osobním vkusu a představě.

stůl a světlo

Takový selský stůl, to je ozdoba domácnosti. Na eshopu svetpokladu.cz mají široký výběr selských stolů a stolků a spoustu dalších produktů. Vyrábí se nejčastěji z masivu. A to buď ze smrkového nebo borového dřeva. Je velice sympatické, že jde o českého výrobce. To mnozí z nás jistě ocení. Dřevo vybírají velice pečlivě. Zakládají si na tom, aby bylo kvalitní a prověřené. Takže z toho plyne, že nábytek nám bude dobře sloužit spoustu let. Cena je úměrná kvalitě. Jedná se o výrobky dobové, které opravdu svým vzhledem vystihují svou historii. Jedná se buď o velmi zdařilé repliky nebo restaurovaný originál.

Tak neváhejte a vybírejte! Je opravdu z čeho a stojí to za to!