​​​​​​​Tisk na etikety

Nákup tiskárny

Tohle zařízení nám umožňuje vytisknout si z elektronické podoby fotografii na papír, přičemž při vlastnění skeneru můžeme pracovat i z fyzickou a nahrát ji třeba do počítače či si udělat její kopie. Rozhodně záleží tom, co chceme tisknout a v jaké míře, přičemž to jsou základní prvky, kterými se při výběru tiskárny musíme řídit. Jestliže ve firmě bude určena jenom pro tisk etiket či faktur, tak k tomu stačí klidně i černobílá tiskárna. Nejprve se musíme zaměřit na metody tisku.

grafika tiskárna

Tou první je inkoustová, kdy je dosahováno slušné kvality, a proto je vhodná klidně pro tisk fotografií. Dále tu máme laserovou, která je často černobílá, náplně ve formě prášku nás vyjdou levněji a pro tisk dokumentů dosahuje dobrých vlastností, ale na fotky už to není až taková sláva. Když bychom se podívali na jednu z prvních tiskáren, tak dojdeme k jehličkové, která má nízké náklady, ale musíme počítat, že kvalita tisku není až tak hezká.

Značení etiketami

Abychom věděli, co v každém obalovém materiálu je uvnitř, tak je zapotřebí jej správně značit. S tím nám pomůžou samolepící etikety. Na ně si totiž natiskneme vše potřebné, kde většinou nechybí ani kód produktu. Následně etiketu nalepíme třeba krabici, přičemž její samolepící část zajistí, že se nám neodlepí ani v náročných podmínkách. Jejich povrch zase zajišťuje dobrou odolnost proti mastnotě, vlhkosti a dalším negativním jevům.

detail tiskárny

Odolnost je skutečně na dobré úrovni, a proto se nemusíme bát, že by se ztratila čitelnost či by se odlepila. Tento výrobce je přímo specializován na etikety, takže svému oboru rozumí a nemá žádný problém s tím dodat Vám i speciální samolepící etikety jako jsoutermo etikety. Populární jsou ty na kotouči, protože kotouč je za výhodnou cenu a zároveň můžeme používat jednu etiketu za druhou. S jejich nákupem neuděláte chybu a vzhledem k nízké ceně se nezvyšují moc náklady.