S keto dietou nešlápnete vedle!

Jak zhubnout? Věčná a stálá otázka mnohých žen, ale v dnešní době i – kupodivu – mužů, kterým záleží na zdraví a potažmo i na své postavě. A to je dobře, protože to je znamení, že svět se obrací k „lepším zítřkům“, které nás čekají, když nám nehrozí obezita či těžká obezita, které se také říká hrozným slovem – morbidní obezita. A to jistě nikdo z nás nechce zažít.

Pokud se vám nedaří vlastními silami zhubnout těch pár kilogramů, které máte navíc, anebo potřebuje shodit více než deset a víc kilogramů nadváhy, pak už se sami s tím netrapte. Možná se stále motáte v bludném kruhu a lítáte ode zdi ke zdi. Je na čase oslovit odborníky. Dnes se vám nabízí spousta diet, jen si vybrat tu správnou a tu, která vám pomůže. Ale kdo se v těch nepřeberných nabídkách na internetu má vyznat?

hodně otazníků

Pokud o to stojíte, poradíme vám jednu, která fakt účinkuje.

Ale nedokážeme vám snést modré z nebe. O to „modré“ se musíte zasloužit vlastním přičiněním, to znamená, že budete skutečně dodržovat dietní zásady, které jsou stanoveny a že se s nimi seznámíte. Mezi další opomíjené zásady, které je nutno plnit, je:

P r a v i d e l n o s t v d e n n í m s t r a v o v á n í.

Možná se budete divit, ale tato zásada bývá pro většinu klientů zásadní problém. Nemohou uvyknout na to, že si musejí naplánovat předem danou hodinu, kdy všechno odloží a skutečně budou věnovat čas snídani, svačině, obědu, druhé svačině a večeři.

Přitom je to tak jednoduché a dle hesla: Když jím pravidelně, tělo nemá možnost, ani příležitost, si tuky uchovávat do zásoby. Protože ví, že za další tři až čtyři hodiny obdrží další plnohodnotný přísun potravin!

modré neb

Začněte tím, že si necháte spočítat nebo sami vypočítáte vaši hranici BMI a podle toho se vrhněte do hubnutí s keto dietou bmikalkulacka.cz a odvažte se oslovit odborníky, kteří vás tímto procesem empaticky provedou.