Můj lifestyle

Lifestyle byl pro mě vždycky velmi důležitý, protože mě vystihuje, stejně tak jako ostatní. Pamatuji si, jak mě asi v šestnácti letech popadl asi nějaký amok. A nevím proč, ale řekla jsem si, že chci vypadat štíhleji a nevím, jak mě to popadlo. A jak mě to napadlo. Vždycky jsem byla taková kulatější a oplácaná a nikdy mi to nevadilo. A ani dokonce mi to nikdo nikdy nevyčetl nebo mi neřekl, že mám zhubnout. Ale nějak mě to prostě přišlo na mysl. A tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu, kdybych třeba shodila deset kilo.

Na štěstí mi záleží.

Myslím si, že takový zdraví lifestyle je prospěšný nejen sám o sobě, ale hlavně našemu tělu. Naše tělo nám za skvělý a zdraví lifestyle poděkuje. Tak začala moje plánovací dieta. Psala jsem si do svého notýsku, co chci všechno dělat, protože jsem totiž taková, že si moc ráda všechno zapisuji, abych měla všechno pod kontrolou.

Mám ráda nový způsob života.

Jsem bohužel taková, že na všechno zapomínám a na všechno rychle zapomenu. Takže je pro mě nejlepší, kdy si všechno zapíšu. Je to taky už můj způsob života. Nejsem na to sice pyšná, ale někdy opravdu zapomínám i na důležité věci, které mi pak dělají v životě velké problémy. Nicméně se ale soustředím na správný lifestyle. A řekla jsem si, že hlavně vynechám ze svého jídelníčku sladká jídla a taky fastfoody. V poslední době jsem totiž velmi často jedla fastfoody. A myslím si, že právě tyto jídla mají na svědomí tuk na břiše. Mám docela velké břicho, takže bych to chtěla moc změnit. Tak budu ráda, když u mého nového lifestylu vydržím a splní se mi sen o štíhlé postavě. A také jistě budu mít více energie, takže budu šťastnější. A jakému stylu života dáváte přednost vy? Necháváte to všechno jenom volbě plynout nebo se taky snažíte a udržujete se pravidelně v kondici? Já bych už bez pohybu a mého lifetsylu nemohla být. Motivuje mě k lepšímu výkonu.