Nová smlouva znamená výhodnější podmínky

Vaše firma si musela půjčit výraznou částku ve chvíli, kdy se objevila zajímavá investiční příležitost. Zisky se však objevují jen pozvolna a vy se obáváte o budoucnost podniku. Samotná výše splátky, kterou na konci měsíce vždy dokážete zaplatit, nemusí představovat hlavní problém. Problémem je často to, že vám nedovolí vytvořit si dostatečnou, nebo alespoň základní finanční rezervu pro nenadálé situace. Můžete se však ocitnout v takové situaci, kdy nebudete mít na vyplacení mezd vašich zaměstnanců nebo na platbu nájemného. Nutnost hrazení splátek je pak důvodem pro sjednání další půjčky. Včas to zastavte a refinancujte stávající úvěry s https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/.

dohoda

Sjednejte si nízkou měsíční splátku

Uzavření nové úvěrové smlouvy vám dává možnost, jak platit nižší úrokovou sazbu, ale také nižší měsíční splátku. Při podpisu nové smlouvy si sjednáte delší dobu splácení a dlužnou částku tak rozdělíte na více měsíců. Placení nižší částky každý měsíc vám dá prostor pro tvoření úspor. Ty vás ochrání v případě, že některé měsíce budou vaše zisky nižší než obvykle. Na konci roku můžete část uspořených peněz použít na mimořádnou splátku úvěru. Nové typy úvěrových smluv zpravidla umožňují vložit mimořádnou splátku bez jakýchkoliv sankcí nebo penále, případně můžete doplatit celý dluh.

schůzka

Kde začít

Vyhledejte si úvěrovou smlouvu nebo smlouvy, které jste v minulosti uzavřeli a zjistěte si možnost jejich refinancování. Refinancování znamená, že se stávající dluh ihned doplatí v plné výši a nadále splácíte novu půjčku, za výhodnějších podmínek. Pokud sloučíte do nové půjčky hned několik stávajících úvěrových závazků, poznáte velký rozdíl. Bankovní i nebankovní společnosti vám zpracují zdarma nezávaznou a předběžnou kalkulaci, která vám představí nové možnosti splácení současného závazku.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.