Složitý počítač

Když se řekne informační technologie, tak co se vám jako první vybaví? Mě se jako první vybaví moje škola. Moje škola, kde jsem na základní školu chodila, kde si to taky dobře pamatuji. A vybavuji si to naprosto přesně, protože já jsem absolutně informatiku a informační technologie nesnášela. To sice abych to uvedla zase na pravou míru. Mě bavily počítače jako takové a opravdu hodně mě bavilo si číst něco na počítači anebo tam hrát hlavně různé hry. Samozřejmě, že opravdu neznám žádné dítě anebo taky zpívajícího nebo taky už dospělého člověka, kterého by vůbec nebavili mobilní hry anebo hry na počítači.

Kdo se učí, tak ten potom více ví.

Ukažte mi někoho, komu není dvacet let a nemá rád počítačové hry? Třeba například můj bratr, kterému je šestnáct let, tak ten právě informační technologií úplně žije. Mého bratra, který je ještě mladý a chodí na střední školu, tak ten má počítače opravdu moc rád a taky samozřejmě informatiku, že chodil taky už do mnoha kurzů. A můj bratr je informační technologií tak zkušený a opravdu tak moc se v tom vyzná, že si řekl, že si bude dělat kurz na to, aby taky mohl vést své počítačové kurzy. Podle mého názoru je to opravdu prima. Protože v dnešní době se opravdu vyžaduje v každém zaměstnání, aby člověk uměl perfektně anglicky a aby právě uměl ještě základy na počítači.

Technika a PC není pro mě.

Dneska ale to jsou základy takové, které jsou pro mě naprosto složité. Já znám pouze obyčejné základy, ale nyní se musí taky už umět pracovat s Wordem anebo s excelem. Tyto dvě věci jsou pro mě naprostá španělská vesnice a absolutně se v tom nevyznám. Takže pokud taky budete chtít umět skvělé ovládat počítač a dozvědět se něco více o informační technologii, tak vám mohu poradit jedině to, abyste navštívili i vy nějaký počítačový kurz, kde vám s tím samozřejmě moc rádi pomohou. Těchto kurzu je opravdu mnoho, takže si jistě vyberete.