Uvolněte se díky netradiční masáži – Nestyďte se a zkuste tu erotickou!

Jste neustále ve stresu, cítíte napětí a neumíte zpomalit? Naše tělo je křehká schránka a musíme se o něj dobře starat. Vyrazte na netradiční masáž!

Uvolněte se díky netradiční masáži – Nestyďte se a zkuste tu erotickou!

Cítíte se často unavení, jste ve stresu a cítíte neskutečné napětí? Možná to chce na chvíli zpomalit a vydechnout si. Když cítíme, že potřebujeme odpočinek a nemůžeme se vydat rovnou na dovolenou, často přemýšlíme, jak si oddechnout. Masáž je skvělým řešením. Uvolní nejen svalové a fyzické napětí, ale především uleví naší duši. Chtěli byste masáž zkusit tentokrát trošku jinak? Toužíte po nových zážitcích a nestydíte se svléknout? Pak určitě vyrazte na erotickou masáž, tam z vás spadne úplně všechno, co vás zatěžuje. Je to totiž opravdový zážitek!

pexels-photo-6621308

Co váš čeká?

Už jste někdy o něčem, jako je erotická masáž, přemýšleli? Pokud ne, možná si to ani neumíte dost dobře představit. I když jde o hodně intimní masáž s výrazným kontaktem, opravdu nejde o nic fyzického, takže k žádnému intimnímu styku nedochází. Součástí masáže je ovšem vyvrcholení, ke kterému má za úkol masérka klienta přivést, nejlepší je počkat si až na závěr. Jinak jde v podstatě o normální masáž, která má všechno, co má mít. Pěknou atmosféru, vonné oleje a svíčky, masérky jsou proškolené a masáž má všechny fyzioterapeutické základy, pomůže vám uvolnit mysl, svaly i napětí, zážitek je však okořeněný o erotické jiskření.

Během erotické masáže může být i masérka nahá, celou dobu se zaměřuje zejména na intimní partie, tyto masáže jsou pak určeny nejen pro muže, ale i pro ženy. Vybrat si také můžete z více druhů masáží, některé se zaměřují pouze na penis, spojit se dá také tanec a masáž, využívají se lávové kameny nebo je masáž zaměřena na prostatu. Zajímavá se i masáž tělo na tělo, kdy dochází k velmi těsnému kontaktu mezi klientem a masérkou. Za zmínku stojí i BDSM masáž, která už má zcela jiný spád a grády. Dominance masérky ale může být pro někoho velmi příjemným zpestřením.

pexels-photo-6843855

Proč to zkusit?

Na erotickou masáž si zajděte nejen, pokud chcete vyzkoušet něco nového a láká vás tato představa. Erotická masáž totiž přináší mnohem více, má řadu zdravotních benefitů a například masáže prostaty nebo penisu mohou zlepšit zdraví a kondici mužských pohlavních orgánů. Až budete odcházet, budete se cítit jako někdo úplně jiný, v salónu necháte všechen stres a jistě si tento ojedinělý zážitek budete chtít zopakovat.

Hlavně se nestyďte a jděte do toho!